Categories
Auto

Prabangių automobilių nuoma Vilniuje – ne tik šventėms

Taip jau yra, kad mūsų gyvenimą lydi įvairios šventės, sukaktuvės bei norai prabangiai paisėti. Tačiau ne visada po ranka turime tuos įrankius, kurie tą šventę ar poilsį padarytų prabangų. Todėl įgyvendinti visus planus gali padėti prabangių automobilių nuoma Vilniuje.

automobiliu nuoma vilniuje

Prabangių automobilių nuoma Vilniuje

Paslaugų sostine vadinamas Vilniaus miestas turi ką pasiūlyti kiekvienam vartotojui, ne išimti ir automobilių nuomos sritis. Prabangius automobilius nuomojasi ne tik būsimos šventės dalyviai, į Lietuvą grįžę emeigrantai, bet ir fotosesijas ar smagias keliones planuojantys vilniečiai. Jūs gi nesiruošiate pirkti Mercedes Benz ar Porsche klasės automobilio tik vestuvėsm ar krikštynoms, todėl šių automobilių nuoma prabangai yra geriausias. 

Kiek gi kainuotų auto nuoma

Prabangių automobilių nuomos punktų Vilniaus mieste yra pakankamai daug, todėl konkurencija neleidžia augti iūr kainoms. Vieno automobilio nuomos kaina parai gali kainuoti kiek nuo 35 iki 55 eurų, tiek prabangių auto klasės priemonės nuoma kiltų nuo 60 iki 130 ar net daugiau. Nuomos kainą lemia ne noras uždirbti milijoną nuo vieno prabangaus automobilio. Reikia sutikti, kad prižiūrėti transporto priemones taip pat privalu. Techninė būklė, jų išvaizda bei aptarnavimas taip pat kainuoja, todėl norintiems išsinuomoti prabangų automobilį teks suskaičiuoti ir biudžetą. 

Žinoma, jei nuomosite automobilį 2 paroms, kas yra standartas, kaina bus šiek tiek didesnė, nei pasirinkus ilgesnio laikotarpio nuomą. Todėl vėl tenka spręsti klausimą, kuriam laikui Jums reikia prabangaus automobilio.

Visi draudimo paketai bei paslaugos

Be pilno KASKO ir civilinės atsakomybės draudimo, nuomos punktai siūlo dar ir pagalbą kelyje visą para ir 7 dienas per savaitę. Jei kelyje atsirasdų gedimas, be sunkumų galėsite išspręsti šį klausimą. Itin prabangių automobilių nuomai yra siūlomi ir vairuotojai, kad šventėse nereikėtų rūpintis klausimu – kas vairuos. Nors automobilio nuoma su vairuotoju kainuoja brangiau, tačiau patogumas švenčių metu yra neįkainojamas. Nuveš ir grąžins ten kur norėsite, atidarys duris ir padės kitais klausimais. Todėl galėsite visą savo dėmesį sutelkti į šventę ir savo aplinkos žmones.

Išskirtiniai šventės akcentai

Nesvarbu kurį prabangų automobilį išsinuomosite, Mercedes Benz, Porsche, Bentley, BMW ar kitos dar nepaminėtos markės – svarbu nepamiršti, kad gyvenimas trumpas, todėl pasinaudoti kiekviena akimirka taip kaip norite Jūs patys – svarbiausia. Jei dar stovite kryžkelėje apsisprendžiant taupyti ar išsinuomoti prabangų automobilį Vilniuje, rinkitės antrą variantą ir vartydami savo foto albumą ateityje prisiminsite, kad priėmėte smagiausią sprendimą sau.