Jados

Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė JADOS įkurta 2009 metais.  Įmonė specializuojasi  originalių BMW  automobilių ir motociklų dalių prekyboje.

2015 m įmonė prapletė savo veiklą ir nuo šiol pas mus galite įsigyti ne tik originalių BMW ir MINI automobilių dalių, bet  ir tokių aukščiausios kokybės žinomų prekės ženklų kaip Zimmermann,  JURID, Knecht, Textar, Valeo, SACHS, BOSCH, LUK, BEHR ir kt., dalių visoms automobilių markėms.

Turime centrinį sandėlį Vilniuje, du sandėlius Lenkijoje ir vieną Vokietijoje. Mūsų centriniame sandėlyje galite rasti visas BMW remontui reikalingas automobilių dalys, o kai kurias dalys vietoje rasite tik pas mus. Neišeidami iš namų galite sužinoti, ar Jums reikalingą automobilio detalę turime vietoje ar detalę reikės užsakyti.

Bendradarbiavimas su įvairiais tiekėjais bei gamintojais Europoje, ilgametė patirtis, elektroninės komercijos principų taikymas bei efektyvus logistikos sprendimai leidžia savo klientams pasiūlyti ko gero žemiausią kainą Lietuvoje ir  greičiausią retų autodalių pristatymą.

Autoservisams ir autodalių parduotuvėms siūlome nuolaidų sistemą. Susisiekite su mumis ir  mažos kainos taps dar mažesnėmis.

Stengiamės visada pelnyti Jūsų pasitikėjimą bei patenkinti visus Jūsų lūkesčius, tad tikimės, kad apsilankę pas mus pirmą kartą, būtinai užsuksite dar!